Protektorovanie pre lepší svet

PREČO PROTEKTOROVAŤ PNEUMATIKY?

Spoločnosť Bandag, ako svetovo najdôveryhodnejší dodávateľ prémiových protektorovaných pneumatík a protektorovacích systémov, spája viac než 60-ročné skúsenosti v odvetví s nekompromisným odhodlaním, pokiaľ ide o bezpečnosť a spoľahlivosť.

MYSLITE NA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Pokročilé protektorovacie riešenie od spoločnosti Bandag už 60 rokov pomáha zákazníkom šetriť peniaze tým, že je založené na ekologickom zmýšľaní a snahe o podporu udržateľnosti.

VYPOČÍTAJTE SI ÚSPORY

Znižovanie nákladov na pneumatiky sa začína tým, že sa z celkovej životnosti pneumatiky vyťaží čo najviac. Vyplňte nižšie uvedený formulár a zistite, koľko môžete ušetriť. Porovnáme náš návrh na celkovú životnosť pneumatiky s nákladmi vynaloženými len na montáž novej pneumatiky.

 

VÝROBKY

 

Spoločnosť Bandag sa stará o to, aby jej výrobky vyhovovali všetkým vašim požiadavkám na používanie pneumatík, a to od nákladných až po terénne vozidlá.

MÝTY O PROTEKTOROVANÍ

 

V prvých dňoch protektorovania sa vynorilo niekoľko nepravdivých vyhlásení o kvalite, bezpečnosti a výkonnosti protektorovaných pneumatík. Je čas ich vyvrátiť!

Myslíte si: Protektorované pneumatiky nie sú bezpečné

Výroba kvalitných nových pneumatík sa uskutočňuje so zreteľom na ich protektorovanie v budúcnosti. Na protektorovanie sa používajú len dôkladne skontrolované kordy.

 

Nepravdivé

Myslíte si: Výkonnosť protektorovaných pneumatík nie je až taká dobrá, ako v prípade nových pneumatík.

Protektorované pneumatiky Bandag sa väčšinou vyrovnajú úrovni a často prekračujú úroveň výkonu nových pneumatík z hľadiska počtu najazdených kilometrov.

 

Nepravdivé

Myslíte si: Gumené kúsky, ktoré vidíte na diaľniciach, vždy pochádzajú z protektorovaných pneumatík.

Odpadová guma je takmer vždy výsledkom zlyhania kordu a nie protektorovanej pneumatiky.

 

Nepravdivé