Protektorováni pro lepší svět

PROČ ZVOLIT PROTEKTORY?

Nejdůvěryhodnější dodavatel prémiových protektorovaných pneumatik a systémů pro protektorování – společnost Bandag – kombinuje více než 60 let zkušeností ve svém odvětví a nekompromisní soustředění na bezpečnost a spolehlivost.

MYSLETE NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Již více než 60 let vyspělá řešení společnosti Bandag pro protektorování pneumatik pomáhají zákazníkům šetřit peníze, chovat se ekologičtěji a podporovat trvalou udržitelnost.

VÝPOČET ÚSPORY

Snižování nákladů na pneumatiky začíná schopností vytěžit více z celkové životnosti pneumatiky. Vyplňte formulář níže a zjistěte, kolik můžete ušetřit právě vy. Porovnáme naši předpokládanou celkovou životnost pneumatiky s kompletní montáží nových pneumatik.

 

PRODUKTY

 

Společnost Bandag nabízí řešení pro všechny vaše potřeby – od nákladních automobilů až po terénní vozidla.

MÝTY O PROTEKTOROVÁNÍ

 

V počátcích protektorování se rozšířila řada falešných názorů o kvalitě, bezpečnosti a výkonnosti protektorovaných pneumatik. Proto nastal čas s nimi skoncovat!

Myslíte: Protektory nejsou bezpečné.

Kvalitní nové pneumatiky se vyrábějí tak, aby mohly být protektorovány. K výrobě protektorů se používají pouze důkladně zkontrolované kostry.

 

Chyba

Myslíte: Protektory mají horší vlastnosti než nové pneumatiky.

Protektorované pneumatiky Bandag většinou nabízejí obdobný a často dokonce vyšší kilometrový výkon než srovnatelné nové prémiové pneumatiky.

 

Chyba

Myslíte: Kusy pryže, které vidíte podél dálnic, vždycky pocházejí z protektorovaných pneumatik.

Kusy pryže, které vidíte, jsou téměř vždy důsledkem selhání kostry pneumatiky, nikoli selhání protektoru.

 

Chyba